Super Bomberman 5

סופר בומברמן 5

פרטים
שנה: 1997
הוצאה לאור: Hudson
פיתוח: Hudson
ציון: 8/10
ציון הגולשים: 5/10
קטגוריה: אקשן
מצע: SNES
גודל: 2m
תנו ציון למשחק

למרות שמלחמת הקונסולות החדשה בין הנינטנדו 64 , הפלייסטיישן של סוני והסאטורן של סגה היתה כבר בעיצומה, בומברמן חוזר לפעם חמישית ואחרונה על קונסולת ה-SNES של נינטנדו ב-1997, והפעם? מה שנקרא Multiplayer Madness.

הרבה שחקנים החלו להאמין (ובצדק) שלא שווה לשחק בבומברמן כי כל המשחקים שלו החלו להיראות אותו הדבר, אז למה לשחק בזה? ובכן, מערכת ה-Single Player (שאותה אפשר לשחק עם 2 שחקנים) די מאכזבת ודי משעממת, אבל מצב ה-Battle המפורסם שופר פלאים, ואפשר לשחק בו במשך שעות, עם עד כ5 שחקנים!(ותודות ל"נפלאות האימולציה", אפשר לעשות זאת גם דרך האינטרנט!).

המשחק זורם בכיף, במיוחד שכל שחקן יודע מה הוא עושה, אם יש מחסור בשחקנים, תמיד אפשר לשים שחקן ממוחשב במקומם (למרות שהם הרבה פחות כיפיים).

למי שלא מכיר איך משחק בומברמן הולך, הנה הסבר: אתם נמצאים בסוג של זירה, הזירה מלאה ב2 סוגים של בלוקים: בלוקים שאפשר להרוס, ובלוקים שאי אפשר, המטרה שלכם היא להרוס את הבלוקים שאפשר להרוס (ובדרך לאסוף בונוסים שנמצאים בתוך חלק מהם, בלי הבונוסים יהיה קשה מאוד לנצח את האויבים) ו"לחפור" את דרככם לאויב, ולהרוג אותו, אבל איך? כמו ששם המשחק רומז, עם פצצות.

אתם צריכים להטמין פצצה ולהסתתר מעבר לפינה (או להתרחק מטווח הפיצוץ שלה), הפצצה תיצור פיצוץ שפונה ל4 כיוונים (בצורת פלוס + ), כל מי או מה שנמצא בטווח הפיצוץ (חוץ מהקירות שאי אפשר להרוס) מתי שהפצצה מתפוצצת... מושמד.

כדי לנצח את האויבים שלכם, תצטרכו כמה דברים: בונוסים טובים, יכולת טובה, ו/או מזל, השחקן האחרון (או הקבוצה האחרונה, במצב משחק קבוצתי) ששורד, מנצח בסיבוב, השחקן (או הקבוצה) הראשון שמנצח במספר הסיבובים שנקבע מראש, הוא המנצח במשחק.

הבונוסים שתוכלו למצוא כוללים: פצצות נוספות שאפשר להטמין בו זמנית, פיצוצים יותר גדולים לפצצות שלכם, אמצעים לזריקה או חבטה או אפילו בעיטה של פצצות למרחקים מסוימים (בתקווה שייתפוצצו או יילכדו את מטרתכם, כמובן), הגנה זמנית, "סקטים" שמאיצים את ההליכה שלכם ,פצצות שמתפוצצות מתי שתלחצו על כפתור מסוים, פצצות שרודפות אחרי האויב, מוקשים, ועוד המון, בנוסף, יש דברים חשובים נוספים:

וירוסים, וירוסים גורמים למספר דברים , רובם ממש לא טובים בשבילכם, כמו אי היכולת להטמין פצצות, הליכה איטית, הליכה מהירה (יותר מדי מהירה), הטמנת פצצות אין-סופית (תצטרכו לרוץ הרבה כדי לשרוד את זה, אתם משאירים אחריכם המון פצצות), פיצוצים קטנים, פיצוצים גדולים, ועוד... כדי להיפטר מוירוסים, יש מספר דרכים: לקחת בונוס, זה יעיף את הוירוס מכם, אפשר להדביק מישהו על ידי נגיעה בו, והוא יקבל את הוירוס במקומכם, או שאפשר לחכות זמן-מה שהוירוס יעבור.

ביצים, שתאספו ביצה תזכו לרכב על החיה שיש בתוכה, החיה יכולה לספוג מכה אחת במקומכם, ויש לכל חיה יכולת מיוחדת, כגון זריקת פצצות, הטמנה של שורת פצצות, דחיפת קירות, קפיצה, ועוד...

ובנוסף לכל, יש את אפשרות ה"Revenge" שאפשר לבחור אותה לפני שהמשחק מתחיל, אם שחקן ייהרג, הוא יהפוך למטוס המסתובב מסביב לזירה, ויש לו את האפשרות לזרוק פצצות פנימה, אם פצצה שלו תהרוג מישהו אחר, השחקן ייזכה לחזור לחיים במקום מי שנהרג על ידו, ועל ידי כך הוא מקבל הזדמנות נוספת לנצח במשחק.

סופר בומברמן 5 הוא, לדעת רבים, אחד ממשחקי המולטיפלייר הטובים ביותר בסדרה, ל-SNES, ואי-פעם, מומלץ ביותר, בנוסף, אפשר לארגן משחק עם חברים באינטרנט בעזרת אימולטורים מסוימים.

חשוב ביותר! - המשחק שוחרר רק ביפן, ולכן הוא בשפה היפנית, כדי להבין איך לשחק בו, נא לפנות למדריך בקישור הבא: Super Bomberman 5 FAQ

סוקר על ידי Frozy

נתרם על ידי Frozy

סטטיסטיקות החדשים ביותר: המדורגים ביותר: הפופולריים ביותר:
כרגע יש 48 משחקים באתר.
חיפוש :לפי שם:
:לפי חברה:
Dr-Host VGFreak